Sık Sorulan Sorular

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Vefk Yaptırmak Günah mıdır?
Kesinlikle vefk yaptırmak günah değildir. Çünkü vefk Kuran-ı Kerim Ayetleri ebced Hesabıyla Hesaplayıp değerlerini sayısal tablolara dönüştürmedir.
Vefklerimiz Ebced Hesabıyla mı Yapılıyor?
Bizim yaptığımız her vefk hesabı tamamen ebced hesabıyla yapılır.
Vefkler Kişiye Özel Midir?
Bizim yaptığımız vefkler tamamen kişiye Özeldir.
Vefke Büyü/Sihir Diyorlar Doğrumu Acaba?
Vefk Kuran- ı Kereim ve Allah-u Tealanın isimleri ile yapıldığı için büyü olması mümkün değildir. Evet bazı kendini bilmez yada havas nedir bilmez insanlar malesef bilmeden atıp tutuyor. Biz onlara göre değil yaklaşık 1450 yıldır vefk yapan İSLAM ALİM lerini örnek alıyoruz.
Ben de Size Vefk Yaptırabilir miyim?
Evet sizde bize vefk yaptırabilirsiniz.
Benim Vefkimi Eşim/Çocuğum Kullanabilir mi?
Kesinlikle Hayır Kullanamz. Çünkü size özel yapılmıştır. Sizin Anne adınız doğum tarihi vs bilgileriniz hesaplanmıstır. Eşiniz/Çocuğunuza ayrı vefk hesaplaması gereklidir.
Vefk'in çalıştığını Nasıl Anlayacağım?
Vefkiniz Elinize geçtikten en fazla 21 gün içerisinde tesirini gösterecektir. Ve göreceksiniz ki bazı işleriniz yoluna girmeye başlamış olacaktır.
Vefkimi Aldıktan Sonra Birşey Yapacak mıyım?
Size hazırlanan vefke göre durum değişir. Okuyacağınız bir dua varsa da vefk bitince size bildirilir.
Vefkler Kaç Günde Hazırlanır?
Hazırladığımız Vefkler yoğunluk durumumuza göre en az 7 günde de bitebilir, Vefk'in durumuna göre 41 günde sürebilir.
Vefkleriniz Genel Amaçlı mı Yoksa sadece Bir Konuya Yönelik midir?
Bizim hazırladığımız vefkler tamamen kişiye özel ve istenilen konular doğrultusunda hazırlıyoruz. Örnek Koruma, Celp, muhabbet, rızık gibi
Vefkim Kaç günde Elimde Olur?
Size özel olarak hazırlanan vefkin durumuna göre en uzun süren vefk örneği anlatayım; İlk olarak vefkin 41 günlük kişiye özel belirlenen ayetler ve esmalarla okuması yapılır. 41 günden sonra 7 ile 21 gün arasında vefkin yazımı sürer. Vefk bitirilir. Kargolama işlemi yapılır Bu durum maksimum 7 gün sürer. yani en uzun süreç 41+21+7=69 günde engeç elinize ulaşmış olur. Bu en uzun en detaylı çalışma diğer vefklerde daha kısa sürede elinizde olur. Yani 21gün veya 41gün ve artı kargo süresi olarak düşünün.